Bedrijven, scholen en opleidinginstanties
Om horeca leerlingen optimaal op te leiden binnen hun vakgebied is bierkennis onmisbaar. De BierBasiliek verzorgt lessen over bier voor vakscholen, ROC's en hotelscholen.
Eventueel zijn de lessen als aanvulling en verdieping op de lesstof in te passen.
Algemene bierkennis, tapcursus, koken met bier,
bier met gerechten matchen, biercocktails en de kopstoot 2.0
De mogelijkheden met bier zijn net zo divers als het product zelf. Bier verhoogt de teamspirit van professionals én minder professionele bierliefhebbers. Correcte bierkennis binnen uw bedrijf zorgt hoe dan ook voor een meerwaarde. Van teambuilding tot een gastgerichte training, vraag naar de mogelijkheden.
Richard is beschikbaar als examinator en jurylid bij biertapwedstrijden en praktijkexamens. Door zijn uitgebreide kennis over off-flavours en brouwstijlen is hij goed inzetbaar bij keuringen, bierwedstrijden en tapwedstrijden.
Neem contact opNiet alleen pilsener, maar ook Vienna, Schwarzbier, Dortmunder, Münchener, Märzen en (sommige) bockbieren zijn lagers. Stijlen waarbij foutjes in het brouwproces moeilijk te verhullen zijn. Moeilijk om te brouwen dus. Daarom zeg ik: Lager hoger op de ladder!